Volkswagen: Golf IV motor fordulat ingadozás HELP! (fórum)

Szeretettel köszöntelek a Volkswagen klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 1522 fő
  • Képek - 211 db
  • Videók - 23 db
  • Blogbejegyzések - 20 db
  • Fórumtémák - 121 db
  • Linkek - 34 db

Üdvözlettel,
Gombos Karcsi
Volkswagen klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Volkswagen klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 1522 fő
  • Képek - 211 db
  • Videók - 23 db
  • Blogbejegyzések - 20 db
  • Fórumtémák - 121 db
  • Linkek - 34 db

Üdvözlettel,
Gombos Karcsi
Volkswagen klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Volkswagen klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 1522 fő
  • Képek - 211 db
  • Videók - 23 db
  • Blogbejegyzések - 20 db
  • Fórumtémák - 121 db
  • Linkek - 34 db

Üdvözlettel,
Gombos Karcsi
Volkswagen klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Volkswagen klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 1522 fő
  • Képek - 211 db
  • Videók - 23 db
  • Blogbejegyzések - 20 db
  • Fórumtémák - 121 db
  • Linkek - 34 db

Üdvözlettel,
Gombos Karcsi
Volkswagen klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Golf IV motor fordulat ingadozás HELP!

Ezt a témát laci rajz indította 13 éve

Sziasztok

Egy kis segítséget szeretnék Tőletek kérni.
Van egy benzines 1,6 8 szelepes IV golfom.
Olyat produkál hogy:
bemelegszik a motor, megyek vele városban a motor kb 1700 on jár, váltás miatt kuplung be, na ekkor fogja és felpörög a motor 2000 ig (de legyen 1900-2100) és fogja vagy folyamatosan annyin pörög, vagy elkezd ingadzoni oda vissza 2000-2100 között a fordulat. Ha megállok vele üresbe teszem akkor is csinálja. Egyfolytában pörög a motor. Aztán gondol egyet és megszünik a jelenség, (vagy nem). Csináltam róla egy videót is hátha többet mond:
Még egy dolog: olyan is volt már hogy: álltam a piros lámpánál egyszer csak víz hőfok 90-ről 3 másodperc alatt 130 on állt (wtf?) aztán jött a zöld, elindultam és abban a pillanatban 3-4m alatt visszament 90 fokra. De ilyet már úgy is tapasztaltam hogy állt a kocsi járt a motor, és egyszercsak ránézek a műszerfalra, látom 130 fokos a motor. De hogy miótta pass.... Elindultam akkor lassan lehült, igaz nem olyan gyorsan mint a fenti esetben.
Előre is köszönöm a segtíséget.

ja, és íme a videó:
http://data.hu/get/6648096/20130611003.mp4

Hozzászólások eddig: 4

Új hozzászólás

A hozzászólás hossza legfeljebb háromezer karakter lehet

Ez egy válasz üzenetére. mégsem

Hozzászólások

Harold Harold üzente 1 napja

Hey mate, .This was a great post for such a complicated subject to discuss. I look forward to seeing many more excellent posts like this one. Thanks บอลโลก https://brightersmilechicago.com/

Válasz

Harold Harold üzente 3 napja

Yeah, i agree with what was explained in your blog. Thank you for all the info. and your hard work. 야코레드 https://yakored.uriweb.kr/

Válasz

laci rajz üzente 13 éve

Van valakinek valami tippe mi lehet?
Voltam egy itteni autószerelnél de nem tudták megmondani mi a baja hibakeresőjük meg állítólag nem ismeri fel a golfot.:S

Válasz

laci rajz üzente 13 éve

Van valakinek valami tippe mi lehet?
Voltam egy itteni autószerelnél de nem tudták megmondani mi a baja hibakeresőjük meg állítólag nem ismeri fel a golfot.:S

Válasz

Ez történt a közösségben:

Harold Harold írta 1 napja a(z) VW Vento kédergumi fórumtémában:

before you buy some very expensive SEO Tools, always ...

Harold Harold írta 1 napja a(z) vw tunerek figyelem fórumtémában:

very nice post, i undoubtedly really like this fabulous...

Harold Harold írta 1 napja a(z) VW Touran fórumtémában:

An fascinating discussion will be worth comment. I do...

Harold Harold írta 1 napja a(z) VW Touareg - motor típus kérdés fórumtémában:

Aw, it was a really good post. In idea I would like to devote ...

Harold Harold írta 1 napja a(z) VW Tetőcsomagtartó fórumtémában:

of course cruise ships are expensive but of course the trip...

Harold Harold írta 1 napja a(z) VW tali fórumtémában:

Superb read, I just passed this onto a friend who was doing a ...

Harold Harold írta 1 napja a(z) Vw passat variant 1.9 automataváltó fórumtémában:

Its excellent as your other content : D, thanks for putting...

Harold Harold írta 1 napja a(z) Vw Passat B6 fórumtémában:

Hey dude, what kind of wordpress theme are you...

Harold Harold írta 1 napja a(z) Vw Passat B5, segitséget kérnék! fórumtémában:

I impressed, I have to say. Really not often do I encounter...

Harold Harold írta 1 napja a(z) VW Passat B2 segítség kérés! fórumtémában:

I adore assembling utile information , this post has got ...

Szólj hozzá te is!

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu